קצת עלינו…

שלומי מרציאנו אדריכלות ועיצוב, עיצוב פנים ותכנון תאורה, מתמחה בהפיכת מבנים וחללים לחוויה עיצובית חד פעמית, על ידי גיבוש קונספט עיצובי שלם העונה על רצונותיו ועל צרכיו של הלקוח במלואם. צוות המקצוענים של Triple בראשו שלומי מרציאנו, המחזיק בידע נרחב ובניסיון עשיר, מעניק יחס אישי וקשוב לכל לקוח, תוך הקפדה על יושרה, מקצועיות, אמינות ויחס מיטבי לכל לקוח, גם מול מצבים מאתגרים ובעיות לא צפויות המאפיינות את עולם הבנייה. הסטודיו בונה את תכנית העבודה בהתאם להגדרות התקציב ובשיתוף יועצים מקצועיים ממגוון תחומים משלימים.

תחומי ההתמחות של הסטודיו נחלקים ל-3 חטיבות:

המומחיות והשליטה של צוות שלומי מרציאנו אדריכלות ועיצוב בכל אחד מהתחומים, יחד עם היכולת לחבר ביניהם לכדי יצירה אחת שלמה הוציאו תחת ידי הסטודיו עשרות לקוחות מרוצים. בין היתר, ניהל וליווה צוות הסטודיו פרויקטים מאתגרים ומורכבים של עיצוב, בנייה ותכנון תאורה במוסדות ציבוריים, בתי מלון, מסעדות, חנויות, בתי עסק ומרכזי מסחר, בתי משרדים ורשתות ארציות. בין הלקוחות של שלומי מרציאנו אדריכלות ועיצוב: פיצה האט, פראש קיטשן, מרכז ביג ועוד.

תמונת סליידר
תמונת סליידר BIG
תמונת סליידר

שלומי מרציאנו

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים - יועץ ומתכנן תאורה

את הסטודיו הקים שלומי בסיום לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים ולאחר התנסות מעשית בשלל פרויקטים מסחריים וציבוריים גדולים, בהם ניהל וליווה תכניות מורכבות לעיצוב ותכנון רשתות מסחריות גדולות, תשתיות עירוניות, מרכזי תעשייה ומתחמי אירוח ופנאי.

מתוך הבנת החשיבות האדירה של תכנון תאורה בעולם העיצוב, ובמטרה להטמיע את השימוש בו בענף האדריכלות בארץ, הקים מרציאנו את שלומי מרציאנו אדריכלות ועיצוב, סטודיו לאדריכלות, עיצוב פנים ותכנון תאורה, אחד הבודדים בארץ המעניקים שירותי תכנון תאורה מקצועיים כחלק מתכנית העיצוב הכוללת של המבנה או כשירות נפרד העומד בפני עצמו.

מרציאנו עבר שלל השתלמויות בתחום תכנון התאורה האדריכלית, התמחה בו ולמד אותו על בוריו. את הידע הרב שצבר מביא מרציאנו לידי ביטוי מעשי במגוון עצום של פרויקטים אותם ניהל מא' עד ת', תוך שימוש במערכות תאורה מתקדמות, אמצעי תקשורת חכמה ושילוב של פרוטוקולים לייעול אנרגטי.

במסגרת הסטודיו פועלות 3 חטיבות: חטיבת אדריכלות, חטיבת עיצוב פנים וחטיבת תכנון תאורה, אשר במסגרתן יצאו לפועל מיום הקמתו של הסטודיו עשרות פרויקטים מוצלחים. תחת הנהגתו של מרציאנו, מספק צוות  שלומי מרציאנו אדריכלות ועיצוב פתרונות יצירתיים ומקוריים תוך שמירה על ראייה מעשית ומסחרית ועל מקצועיות ללא פשרות לצד יחסי אנוש מעולים, הן בין עובדי החברה והן מול לקוחותיה הרבים.