שלומי מרציאנו סטודיו לאדריכלות, עיצוב פנים, תכנון תאורה

חלל העבודה לא יעיל ולא מזמין? הרווחיות שלכם תקועה?
הגיע הזמן לעצב את העסק מחדש!

שלומי מרציאנו אדריכלות לבן

תכנון אדריכלי ועיצוב פנים למשרדים וחללי מסחר

מרגישים שהעסק שלכם לא מגיע למימוש הפוטנציאל שלו?
ייתכן שהסיבה לכך נעוצה בחלל העבודה שלכם.

חלל שאינו מתוכנן היטב או שאינו מעוצב בצורה הנכונה יכול להשפיע לרעה על יעילות העובדים, שביעות רצון הלקוחות ותדמית העסק.

הקמה או עיצוב מחדש של חלל מסחרי/ משרד מהווה צעד משמעותי עבור כל עסק או חברה. החל מבחירת המיקום, התכנון האדריכלי ועיצוב הפנים המשפיעים רבות על תפקוד העובדים, התדמית העסקית ואף על רווחיות החברה. 

תהליך בחירת אדריכל ומעצב פנים מקצועי הכרחי להבטחת תוצאה איכותית ועמידה בתקציב הפרוייקט.
בסטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים שלומי מרציאנו אנו מציעים פתרון מקיף לתכנון ועיצוב משרדים וחללי מסחר, תוך התמקדות בצרכים הייחודיים של כל עסק.
צוות המומחים שלנו ידאג ליצור עבורכם חלל עבודה פונקציונלי, אסתטי ויעיל, שיתרום רבות לצמיחה העסקית שלכם.

היי לכם,

בעיניי, אדריכלות ועיצוב הם תחומים שמעורבים בהרבה רגש.

אדריכלות או עיצוב צריכים להעביר תחושות ורגשות בלי שמישהו יסביר אותם ואיך תכננו אותם.

בשבילי פרוייקט הוא מסע ריגשי, שמחבר בין החזון התכנוני עיצובי לצרכים של הלקוח, בין דמיון להגיון.

בעבודה איתי התכנון מדויק והיחס אישי ומיטבי לכל לקוח גם מול מצבים מאתגרים ובעיות לא צפויות המאפיינות את עולם הבנייה.

אני מזמין אתכם לפגישת ייעוץ בה תקבלו:​

1.

ניתוח החלל

ניתוח מעמיק של החלל, שבסופו תקבלו חלל מעוצב אדריכלית שיותיר חותם בזכות עצמו.

2.

הבנת הצרכים

גיבוש קונספט עיצובי מדויק, הגדרת הקונספט, חלוקת החלל והתאורה.

3.

הערכת תקציב

הגדרת תקציב מול בעל העסק המעוניין להשקיע בבניית משרד, צרכי המשרד, הפרויקט וחלוקת החללים השונים בתוך המבנה.

4.

תכנון המבנה

על פי דרישות הלקוח ועל פי צורכי המבנה המתוכנן. בשילוב חומרי גלם המתעדכנים בהתאם לתקופה

לפגישת ייעוץ ראשונית בשווי 1000 ש״ח ללא עלות, השאירו פרטים עכשיו.

שירותי המשרד

תכנון ועיצוב משרדים

תכנון אדריכלי ועיצוב פנים למשרדים, התהליך כולל ניתוח צרכי המשרד והשימושים בו, בניית קונספט תכנוני ועיצובי, תכנון אדריכלי ופונקציונאלי, הכנת אומדן תקציבי לעלויות הפרוייקט, התקשרות מלאה עם יועצים מתן הנחיות ופתרונות, הכנת סט תכניות מלא ומפורט, כתבי כמויות, אפיון ובחירת חומרים ורהיטים, לווי הפרוייקט עד סופו.

תכנון ועיצוב חללי מסחר

תכנון אדריכלי ועיצוב פנים לרשתות, עסקים וחנויות יצירת חוויה ייחודית המשלבת בין מהות העסק והתחושות והרגשות בעיצוב המקום. התהליך כולל את למידת העסק ואופן התפעול השוטף, תכנון זרימת לקוח, בניית קונספט תכנוני ועיצובי, תכנון אדריכלי ופונקציונאלי, הכנת אומדן תקציבי לעלויות הפרוייקט, התקשרות מלאה עם יועצים מתן הנחיות ופתרונות, הכנת סט תכניות מלא ומפורט, כתבי כמויות, אפיון ובחירת חומרים ורהיטים, לווי הפרוייקט עד סופו.

ייעוץ ותכנון תאורה אדריכלית

תכנון ועיצוב מערכת התאורה מתוך ראייה אדריכלית של השטח או המבנה, הדגשה או הצנעה של אלמנטיים בפרוייקט ויצירת חוויה לילית למבקרים בו. התהליך כולל בניית קונספט עיצובי לתאורה הכולל ניתוח עוצמות וגווני אור, חישובי תאורה בתכנה ייעודית, הכנת אומדן תקציבי למערכת התאורה, התקשרות מלאה עם היועצים הרלוונטיים בפרוייקט, עיצוב גופי תאורה בהתאמה אישית, הכנת סט תכניות מלא ומפורט, אפיון גופי התאורה, לווי הפרוייקט עד סופו.

פרוייקטים נבחרים

משרדי חברת תור פלוס

שילוב של יוקרתיות ופונקיוצאליות, חברת תור פלוס הינה חברה ותיקה לתיירות פנים וחוץ למגזר הדתי, אופי התכנון, בחירת החומרים והצבעים ע"פ עקרונות החברה, יוקרה, ותק, וחשיבה רחבה על תפעול שוטף. והתוצאה היא תכנון ועיצוב שאנו גאים בו ושמחים על האמון שניתן בנו.

מספרה ומכון יופי
PURITY SALON

תכנון של מספרה הוא תמיד מאתגר, צריך בעצם לתכנן ולעצב למעצב. החנות ממוקמת בקניון וצריכה לבלוט מבין החנויות שסביבה, לשמחתנו הלקוחות חובבות צבע. התכנון והחשיבה הפרקטית ירדו לפרטים הקטנים ביותר, לדוגמא עמדת ספר שמאלי או ימני, מקומות אחסון רבים ונסתרים, פרטיות ועוד. העיצוב מודרני בשילוב אלמנטים רטרו, השתמשנו בהמון צבע וססגוניות, בחרנו רצפת טרצו שופעת תשומת לב, בדים דוחי צבע לריפוד, תאורה חמה להדגשת הצבעוניות חיפוי קיר ועוד.

AYALA' – NATURE RESORT'

תכנון ועיצוב תאורה אדריכלית למלון קיבוץ איילת השחר האגדי. שטח הפרוייקט כ-30 דונם והוא כולל שטחי פיתוח, בניין מרכזי, 160 חדרים, מתחם ספא וחניונים. לווי הפרוייקט ארך כ-6 שנים וכלל יותר מ-2000 גופי תאורה. ביום, גופי התאורה משמשים כתכשיטים של ממש וכחלק אינטגראלי מעיצוב החללים והשטחים, בלילה גופי תאורה אלו המייצרים חוויה לילית עוצמתית, הדגשה של עצים גבוהים, אפקטים של אור וצל ע"ג אבני הבריק הנפוצים בפרוייקט, שילוב תאורה רכה בצמחייה הסביבתית, שילוב של תאורה טכנית באזורים הנדרשים ותאורת אווירה בפינות אינטימיות ליצירת אוירה וחוויה לילית.

קפה ANNA מודיעין

חיבור בין קפה לפרח בראסרי פטיסרי שעיצבנו במע״ר מודיעין שילוב של צבעי קפה, זהב אדום, והחום והחיים של עץ האגוז. על הריצפה יציקת טראצו מיוחדת. כמו עוגה מיוחדת האסתטיקה והנקיון ליוו אותנו לאורך כל הליך התכנון והעיצוב.

T-HOUSE SALOON & GARDEN TLV

העיצוב הצבעוני והייחודי של הפרוייקט בא לידיי ביטוי לאחר שילוב בין הקלאסיקה האירופאית לטבע הפראי של המזרח. השתמשנו בחומרים המאפיינים את המקומות, שילוב של במבוק עם צמחיה טרופית אל מול קטיפה קריסטל עץ וכו'. חלל המסעדה מואר ע"י תאורה דקורטיבית ברובה כאשר הצמחיה בתקרה והאזורים שנדרשו בתגבור קבלו תאורה ע"י גופי תאורה טכניים ממוקדים. המקום משמש כבר מסעדה ודרישת הלקוח הייתה "אוירה אינטימית אבל שאפשר לקרא תפריט" לכן כלל הגופים נשלטים מערכת בקרה המאפשרת דימור כל גוף תאורה בנפרד ע"י סצינה מוגדרת מראש. גווני האור בפרוייקט נעים בין 2500K (כתמתם) ל 3000K (צהבהב) בכדי לשמור על אוירה חמה ואינטימית.

חדר כושר G-MAX מודיעין

לחדר הכושר הגענו לאחר שנים ארוכות של הזנחה חוסר סדר והגדרת אזורים. הליך התכנון בפרוייקט חדר כושר G-MAX מודיעין התחיל בחלוקה פונקציונאלית של החללים, הגדרת אזור לכל תחום, מבואה, אולם מרכזי, סטודיו, שירותים ומלתחות, ספינינג, קרוספיט וחללים משניים. הקונספט העיצובי נבנה ביצירתיות עם מחשבה על שימור אלמנטים קיימים תוך שימוש בחומרים חדשים פשוטים ומגוונים. השתמשנו ברקע אפור בטון על כל גווניו כדי ליצור רקע אחיד ויחד איתו שילבנו טוויסט ירוק נאון שישמש כצבע מרכזי בפרוייקט, גם באלמנטים מרכזיים כמו מתקן הקרוספיט או השילוט וגם בפרטים קטנים יותר כמו פאנלים ואביזרים משלימים.

WE MAKE IT WORK

1.

ניסיון וידע

צוות אדריכלים ומעצבי פנים מנוסים בעלי ניסיון רב בתחום תכנון ועיצוב משרדים וחללי מסחר.

2.

גישה אישית

תכנון מדויק ויחס אישי ומיטבי לכל לקוח גם מול מצבים מאתגרים ובעיות לא צפויות המאפיינות את עולם הבנייה.

3.

מקצועיות בלתי מתפשרת

שימוש בחומרים וטכנולוגיות מתקדמות, הקפדה על הפרטים הקטנים ועמידה בלוחות זמנים.

4.

שירות לקוחות יוצא דופן

ליווי צמוד לאורך כל התהליך, יחס אישי ואוזן קשבת לכל צורך.

לפגישת ייעוץ ראשונית בשווי 1000 ש״ח ללא עלות, השאירו פרטים עכשיו.

אז, מי אנחנו?

את הסטודיו הקים שלומי מרציאנו לאחר התנסות מעשית בשלל פרויקטים מסחריים וציבוריים גדולים, בהם ניהל וליווה תכניות מורכבות לעיצוב ותכנון רשתות מסחריות גדולות, משרדים, מרכזי תעשייה ,מתחמי אירוח ופנאי ברים מסעדות ובתי קפה..

מתוך הבנת החשיבות האדירה של תכנון תאורה בעולם העיצוב, ובמטרה להטמיע את השימוש בו בענף האדריכלות בארץ, הקים מרציאנו בתוך הסטודיו מחלקה לשירותי תכנון תאורה מקצועיים כחלק מתכנית העיצוב הכוללת של המבנה או כשירות נפרד העומד בפני עצמו.

מרציאנו בוגר לימודי תעודה לאדריכלות ועיצוב פנים, עבר שלל השתלמויות בתחום תכנון התאורה האדריכלית. בשנים האחרונות הוביל מגוון עצום של פרויקטים אותם ניהל מא' עד ת', תוך שימוש במערכות תאורה מתקדמות, אמצעי תקשורת חכמה ושילוב של פרוטוקולים לייעול אנרגטי.

בסטודיו כל פרוייקט מתוכנן באופן אישי יצירתי מקורי, אנו בונים את תכנית העבודה בהתאם להגדרות התקציב ובשילוב עם יועצים מקצועיים ממגוון תחומים משלימים.

לפגישת ייעוץ ראשונית בשווי 1000 ש״ח ללא עלות, השאירו פרטים עכשיו.

בין לקוחותינו

כל הפרוייקטים

המלצות